Konaklama

Shirley“İngiltere’de Celc deki İngilizce öğreniminizin büyük bir başarıya ulaşmasını istiyoruz  ve Konaklamanızda okulumuzda geçirdiğiniz zamanınız kadar önemlidir.. Konaklamanızı koordine etmek ve ev sahibi ailelerden biriyle mutlu ve rahat olmanızı sağlamak benim görevim.”
Shirley Newsome

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama , iyi bir destekleyici ortam sağlar, size İngiliz yaşamı ve kültürünü gerçekten yaşama fırsatı sunar ve İngilizcenizi geliştirmek için çok fazla fırsat sunar!
Kendinizi çok  iyi hissetmenizi istiyoruz ve ev sahiplerimizi dikkatli bir şekilde seçiyoruz.

accomm-shareOdalar

Tek kişilik bir oda seçebilirsiniz yada Aynı cinsiyetten başka bir öğrenci ile ortak bir oda (25 yaşın altındaysanız) seçebilirsiniz. Yoğun yaz aylarında her zaman mümkün olmasa da, ana dili aynı olan öğrencileri bir araya getirmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Yemekler

Ev sahipleriniz pazartesiden cumaya kahvaltı ve akşam yemekleri – ve hafta sonları üç öğün yemek sunacaktır. Ayrıca özel diyetleri de karşılayabiliriz; Başvuru formunu doldurduğunuzda lütfen herhangi bir ihtiyaç veya alerjiden bahsediniz.

Çamaşır

Ev sahipleriniz tüm yatak çarşaflarını temin edecek ve yıkayacaktır. Ayrıca her hafta bir kez kişisel çamaşırlarınız yıkamanıza olanak sağlayacaklardır.

Ulaşım

Tüm ev sahiplerimiz okuldan kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir ve bazıları yürüme mesafesindedir. Ayrıca okula bisiklet ile gitmek oldukça kolaydır ve birçok öğrenci bizimle birlikte iken ikinci el bisiklet satın alırlar.

accomm-exec

Executive Aile Yanı Konaklama

Ek ücret karşılığında ve müsaitlik durumuna bağlı olarak, özel banyo, TV, her akşam üç çeşit yemek, eksiksiz çamaşır yıkama hizmeti ve aile yanında konaklama için sunulan diğer her şey dahil olmak üzere üstün konaklama birimleri sunuyoruz. Ortak Executive Aile Yanı sadece çiftler için kullanılabilir.

Konaklama hizmeti  cumartesi günü başlayıp ve kurs bitimini takip eden cumartesi gününe kadar devam edecektir.


2018 Ücretler

Aile Yanı Executive AileYanı
Paylaşımlı* Oda Tek kişilik Oda Paylaşımlı**Oda Single room
8 Ocak – 15 Haziran
ve
 27 Ağustos – 14 Aralık
£110 Haftalık £130 Haftalık £185 Haftalık £205 Haftalık
 18 June – 24 Ağustos £130 Haftalık £150 Haftalık £205 Haftalık £225 Haftalık
* Paylaşılan odalar  çift olmadıkça sadece 25 yaşın altındaki öğrenciler tarafından kullanılabilir.
** Paylaşılan Executive Aile Yanı sadece çiftler için geçerlidir.Not: Aile yanında konaklamamız haftanın cumartesi veya pazar gününden cumartesiye kadar devam eder. Erken ya da geç çıkış yapan tüm ilave geceler 35 £ Eylül (Eylül – Mayıs); Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında tam bir hafta boyunca ücretlendirilirsiniz.