İngi̇li̇zceyi̇ İngi̇ltere’de Öğrenmek İçi̇n 10 Neden

  1. İngiltere dünyadaki en geniş İngilizce dil kursları aralığına sahiptir. IELTS veya Genel  İngilizce – veya Hukuk İngilzicesi , Futbol , Sanat , Tasarım , Binicilik , Tenis liste uzayıp gider. www.englishuk.com adresinden mükemmel kursunuz bulun.
  2. İngiliz nitelikleri uluslararası alanda tanınmaktadır ve itibara sahiptir. Bunlar nerde çalışırsanız çalışın sizlerin kariyerinizi ve maaşınızı artıracaktır.
  3. İngiltere dünyadaki en iyi eğitim merkezlerinden bazılarına sahiptir.İster bir üniversite ister bir devlet koleji veya özel bir kurs seçin , bu seçeneklerin hepsinde en son eğitim yöntemlerinin yanı sıra geleneksel eğitim tekniklerinide bulacaksınız.
  4. Samimi bir ailenin yanında yada bir öğrenci yurdunda yada özel bir konaklamada kalabilirsiniz. Kurs sağlayıcınız doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.
  5. İngiltere’de kaliteden ödün vermeden en iyi fiyata eğitim alabilirsiniz. Kurs bulucuyu kullanın www.englishuk.com
  6. İngiltere ziyaret edilecek harika bir yerdir. Büyük törenler ,Herkeze açık olan  Buckingham Sarayındaki muhafız değiştirme töreni gibi yada bir akşam rahat bir İngiliz pubında güzel vakit geçirmek gibi. Uluslararası öğrenciler İngiltere’de çok sıcak bir karşılama buluyorlar ve İngiliz insanlarının ne kadar samimi ve arkadaş canlısı olduğunu söylüyorlar.
  7.  … ve keşfetmek için harika bir yer. Güzel manzaralara , harika müzelere , canlı şehirlere  ve renkli tarihe sahiptir. Bunların hepsi kolay ulaşım mesafesindedir.
  8. Şehirlerimiz Dünya üzerindeki en kozmopolit şehirlerindendir. İngiltere’de eğitim alırsanız tüm Dünyadan arkadaşlar edinme ve tüm dünya lezzetlerini tadma fırsatını bulursunuz.
  9. İngiltere’de İngilizce eğitimi almak sizin İngiltere’deki bir üniversiteden kabul alma şansınızı arttıracaktır. İngiltere üniversitelerine kabul edilen uluslararası öğrencilerin yaklaşık yüzde 60 ‘ını zaten İngiltere’de eğitimlerini  başarıyl a tamamlayan öğrenciler oluşturmaktadır.
  10. İngiltere İngilizce lisanının ana vatanıdır. Başka nerde öğrenmek istersiniz ki ?