Genel Bilgi

boutique_school

CELC, rahat ve dostane bir ortamda kaliteli İngilizce dil eğitimi sağlayan köklü bir İngilizce dil okuludur . 1977 yılında İngiltere’de bir dil okulu olarak kurulan Celc, aslında Bournemouth’da bulunuyordu ancak 2006 yılında yakındaki Christchurch’deki yeni binasına taşınmıştır.

Tüm öğretim kadromuz, diğer dilleri konuşanlara İngilizce öğretmek ve size mümkün olan en iyi eğitimi sunmayı taahhüt etmek konusunda profesyonel olarak kalifiye olmuşlardır.

Tüm Celc ekibi kendini  siz Celc’deyken İngilizcenizin önemli ölçüde gelişmesini sağlamaya adamıştır. İngiltere’de İngilizce kursu arıyorsanız – 2 haftadan 11 aya kadar, beklentilerinizi karşılayabileceğimizden eminiz. Bu nedenle, mümkün olan en iyi İngilizce eğitimini sağlamayı amaçlamanın yanı sıra, Birleşik Krallık’ta harika bir deneyime sahip olmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Spor, gezi ve diğer sosyal aktivitelerin yanı sıra konaklamanızı en iyi şekilde nasıl geçireceğiniz konusunda size tavsiyede bulunuyoruz. Aile yanı konaklama  hizmetimiz sizlerin rahat ve mutluluğu için vardır.

Okulumuz British Council tarafından akredite edilmiştir. British Council İngiltere’deki  İngilizce dil okullarında eğitim almak  isteyenlerin seçtikleri dil okullarının yüksek kalite standartlarını karşılayıp karşılamadığını inceleyen bir kurumdur. Ayrıca Okulumuz English UK , RALSA , Akredite Dil Merkezleri Ulusal Birliği , Bournemouth’da akredite edilmiş İngilizce dil okulları birliği ve IEF üyesidir.